Висока якість, доступна ціна, оперативність

www.bruk.cv.ua
UARU
+38 (066) 553 55 55

Чернівецька обл.,
Кіцманський р-н,
смт. Лужани

показати на карті
phone_in_talk
+38 (066) 553 55 55
location_on

Чернівецька обл.,
Кіцманський р-н,
смт. Лужани

Всі контакти

Виробництво тротуарної плитки в Чернівцях

Наша компанія виробляє широкий асортимент тротуарної плитки (бруківки), квітників, стовпчиків, водовідводів, ваз декоративних, бордюрів (поребрик) та іншої продукції, яка володіє найвищими експлуатаційними показниками. У виробництві тротуарної плитки використовуються виключно високоякісні матеріали та сучасне обладнання.

 

Запорукою якості нашої продукції є досвід та професіоналізм наших фахівців, використання передових технологій у галузі. Вся продукція виготовляється на власній виробничій базі, що знаходиться в Чернівецькій області. Ми постійно підтримуємо складські запаси, щоб забезпечити максимально ефективне та оперативне обслуговування наших клієнтів, з урахуванням всіх індивідуальних побажань та вимог.

 

Технологічний процес

Виробництво розпочинається з підготовки суміші. Її складові (щебінь і пісок) проходять очистку, пересіювання та контроль, для забезпечення їх відповідності технічним вимогам. Ці складники та інші компоненти суміші (вода, цемент, барвники, пластифікуючі добавки) проходить через електронну систему вагових і оптичних дозаторів, перемішуються та потрапляють до бетонозмішувальної установки. На виході поступає напівсухий бетон (з низьким водоцементним співвідношенням), розподілений для верхнього і нижнього шару тротуарної плитки. Підготовлена бетонна суміш поступає у бункер формувальної машини вібропресу та подається у спеціальні форми. Далі проходить процес вібраційного ущільнення, після чого вироби на технологічних палетах транспортуються у сушильну камеру для дозрівання. Після досягнення 70% твердості елементи переходять на спеціалізовану лінію пакування. Готові палети з виробами транспортується автонавантажувачем на склад і готові до відвантаження замовникам.
 

Якість продукції та технічний контроль

Наше підприємство забезпечує відповідність нашої продукції стандартам надійності, зносостійкості, довговічності та естетичності. Для цього, вся продукція була обстежена згідно з існуючими методиками і визначена такою, що відповідає ДСТУ БВ.2.7-145:2008 "Вироби бетонні тротуарні неармовані". Відмінні характеристики всіх виробів та їх відповідність стандартам засвідчена паспортом якості. На підприємстві велике значення відіграє постійний контроль за виробничим процесом. Вся готова продукція проходить обстеження нашим відділом технічного контролю, що гарантує для нашого клієнта продукцію найвищої якості.

  

Встановлення бруківки в Чернівцях

Для того, щоб поверхня, замощена бруківкою, відповідала плановим технічним та естетичним параметрам, необхідно чітко виконувати технологічні вимоги на кожному етапі укладання. Наші фахівці виконають встановлення тротуарної плитки в Чернівцях та області у відповідності до всіх вимог, що гарантує тривалу експлуатацію і належний вигляд облаштованої бруківкою території.

  

  

Ми будемо раді співробітництву з компаніями та приватними особами. У разі виникнення будь-яких запитань, наші співробітники з радістю дадуть на них відповіді. Якість нашої продукції буде прикрашати дорожнє покриття багато років та радувати своїм естетичним виглядом.

Наші партнери:
phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone